Hoofdtrainer

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Het bestuur van Eastermar is zeer tevreden met het feit dat het contract met de hoofdtrainer,

Eric Boersma is verlengd.

Nadat uit de spelersgroep van de A & B-selectie de Technische Staf en de Technische Commissie positieve signalen waren gekomen tot verdere samenwerking met Eric voor het seizoen 2015-2016, is het bestuur van v.v. Eastermar met Boersma om tafel gaan zitten en zijn beiden overeengekomen om ook volgend seizoen samen te werken.

Eric Boersma  is momenteel aan zijn eerste seizoen in Eastermar bezig als hoofdtrainer.

Eastermar bezet over een jonge groep met veel potentie en dat gaat in kleine stappen vooruit aldus het bestuur. Dus alle reden voor Boersma en de voetbalverenging Eastermar om de succesvolle samenwerking volgend seizoen voort te zetten.

 

Bestuur v.v. Eastermar