Programma en afgelastingen

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Speellocaties 35+:

* 12 mei: S.C. Kootstertille

 

Datum/Tijd
Wedstrijd (thuis)
Type
Wedstrijdnr
Details
Scheidsrechter
25 apr, 19:30
Eastermar 2 (zat) - Suawoude 2 (zat)
Co
63207
29 apr, 09:30
Eastermar JO15-1d (zat) - Wykels Hallum JO15-1 (zat)
Co
95320
29 apr, 11:00
Eastermar JO17-1d (zat) - Veenwouden SC JO17-1 (zat)
Co
34339
29 apr, 11:00
Eastermar MO15-1d (zat) - Friese Boys MO15-1d (zat)
Co
112509
29 apr, 13:30
Eastermar 2 (zat) - Leeuwarder Zwaluwen 7 (zat)
Co
65225
2 mei, 19:00
Eastermar 2 (zat) - VVT 3 (zat)
Co
81743
6 mei, 09:00
Eastermar JO11-2G (zat) - ONB JO11-5 (zat)
Co
118261
6 mei, 09:30
Eastermar JO15-1d (zat) - ST Rijperker/Suawoude Combinatie JO15-1d (zat)
Co
95319
6 mei, 10:15
Eastermar JO11-1 (zat) - Rijperkerk JO11-1 (zat)
Co
103917
6 mei, 11:00
Eastermar JO13-1Gd (zat) - Suameer JO13-1G (zat)
Co
98744
6 mei, 14:30
Eastermar 1 (zat) - Friese Boys 1 (zat)
Co
4975
Broersma, A.S.
12 mei, 19:15
Eastermar 35+1 (zat) - Kootstertille SC 35+1 (zat)
Co
115090
12 mei, 19:45
Eastermar 35+1 (zat) - Harkemase Boys 35+1 (zat)
Co
92448
13 mei, 09:00
Eastermar JO9-2 (zat) - SJO Broekster Walden JO9-5 (zat)
Co
110035
13 mei, 09:30
Eastermar JO15-1d (zat) - SDS JO15-2 (zat)
Co
95318
18 mei, 19:00
Eastermar JO17-1d (zat) - Nicator JO17-1d (zat)
Co
85465
20 mei, 09:00
Eastermar JO13-1Gd (zat) - ONT JO13-2 (zat)
Co
98740
20 mei, 09:00
Eastermar JO11-2G (zat) - Jistrum JO11-2G (zat)
Co
103278
20 mei, 09:30
Eastermar JO11-1 (zat) - Drogeham JO11-1d (zat)
Co
100468
20 mei, 10:15
Eastermar JO9-1G (zat) - Kootstertille SC JO9-1 (zat)
Co
108205
20 mei, 10:15
Eastermar MO15-1d (zat) - SJO Feanstars MO15-1 (zat)
Co
112743
20 mei, 11:15
Eastermar JO17-1d (zat) - Zwaagwesteinde JO17-1 (zat)
Co
33817

Datum/Tijd
Wedstrijd (uit)
Type
Wedstrijdnr
Details
Scheidsrechter
29 apr, 09:00
Wykels Hallum JO11-1 (zat) - Eastermar JO11-1 (zat)
Co
104760
29 apr, 15:00
Ropta Boys 1 (zat) - Eastermar 1 (zat)
Co
4862
Os, J. van
6 mei, 10:00
Suameer JO9-1 (zat) - Eastermar JO9-1G (zat)
Co
109780
6 mei, 10:00
Suawoude JO9-2G (zat) - Eastermar JO9-2 (zat)
Co
111370
6 mei, 12:00
Nicator JO17-1d (zat) - Eastermar JO17-1d (zat)
Co
34423
Baas, E.R.
6 mei, 15:00
SC Berlikum 5 (zat) - Eastermar 2 (zat)
Co
60889
11 mei, 19:00
FC Birdaard JO17-1d (zat) - Eastermar JO17-1d (zat)
Co
33915
12 mei, 20:45
Harkema Opeinde 35+1 (zat) - Eastermar 35+1 (zat)
Co
92857
12 mei, 21:15
Suameer 35+2 (zat) - Eastermar 35+1 (zat)
Co
92603
13 mei, 08:30
Jistrum JO11-1G (zat) - Eastermar JO11-1 (zat)
Co
101971
13 mei, 08:45
Suawoude JO13-1G (zat) - Eastermar JO13-1Gd (zat)
Co
100128
13 mei, 09:00
SJO SVH/TFS JO11-2G (zat) - Eastermar JO11-2G (zat)
Co
101194
13 mei, 09:00
VC Trynwalden JO9-2 (zat) - Eastermar JO9-1G (zat)
Co
109716
13 mei, 11:30
Friese Boys MO15-1d (zat) - Eastermar MO15-1d (zat)
Co
112767
13 mei, 11:50
Be Quick D JO17-2 (zat) - Eastermar JO17-1d (zat)
Co
32858
18 mei, 19:00
Twijzel SC 2 (zat) - Eastermar 2 (zat)
Co
65491
20 mei, 09:00
VIOD JO15-1Gd (zat) - Eastermar JO15-1d (zat)
Co
96147
20 mei, 11:30
Drachtster Boys JO9-7 (zat) - Eastermar JO9-2 (zat)
Co
110720
27 mei, 10:15
ONB JO11-5 (zat) - Eastermar JO11-2G (zat)
Co
118257
27 mei, 10:30
Blauw Wit'34 JO17-3d (zat) - Eastermar JO17-1d (zat)
Co
33232