Aftrap V.V.E.-jubileumactiviteiten

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Komende donderdagavond 16 mei vindt de eerste van een aantal activiteiten in het kader van het 50-jarig V.V.E.-jubileum plaats. Dat zal zijn op het sportcomplex ‘De Burgerkamp’ om 19.00 u.

Er wordt dan voor de V.V.E. JO15 een clinic/training gegeven door SC Cambuur-medewerkers. De heren Jan Bruin, Sipke Hulshoff en een selectiespeler zullen onze jeugd de fijne kneepjes van de voetbalkunst leren. Jan Bruin was jarenlang speler en goalgetter in de Cambuur A-selectie en Sipke Hulshoff is nu nog interim hoofdcoach van de Leeuwarder BVO. Welke speler aanwezig zal zijn is nu nog niet bekend.

In eerste instantie was het de bedoeling dat de V.V.E. JO15 een jubileumwedstrijd tegen de leeftijdsgenoten uit de Friese hoofdstad zouden spelen, maar dat liep vast op organisatorische problemen. Het alternatief is deze clinic/training.

Eigenlijk nog wel zo mooi omdat nu de jonge V.V.E.-ers gerichte aandacht krijgen. Een optie waar de Jubileumcommissie zeer content mee is.